Back to Top

УВАГА!!! В рамках акції "ПІДТРИМАЙ СТУДЕНТА" оголошується набір групи по підготовці ВОДІЇВ категорії "В" на пільгових основах: 

Пред'яви студентський - отримай ЗНИЖКУ.

Забронюй місце для себе та друзів в групі за тел.0977074097 або в коментарях до даного оголошення.

У середу, 09 листопада 2016 року, в залі Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. М.Аркаса, 8) відбулася святкова інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» студентської ліги міського чемпіонату 2016-2017 н.р. серед команд студентів ліцеїв, коледжів та ВУЗів міста Хуст до Міжнародного дня студента.

Гра почалася згідно затвердженого графіку  о 15.45 год., проте ведучий п. Ігнатко, наголосив учасникам змагань, що згідно регламенту, команди, які приходять на гру з запізненням, втрачатимуть дорогоцінні бали, які можливо, могли б здобути за цей час. Проте, того дня, команд які запізнилися не було.

Суддівська колегія, на чолі з начальником управління культури , молоді та спорту хустської міської ради, п. Власюком, відповідально і ретельно перевіряла і обліковувала всі відповіді учасників. 

Варто відзначити, що запитання були не з простих. На початку гри команди не могли взяти хороший старт, але як кажуть "Лиха біда, початок", тож розігрівши мізки, почалася запекла інтелектуальна боротьба.

Доречі, команда Хустського технічного коледжу ТСО України, мають репутацію хороших ерудитів, і навіть титул чемпіонів. Цьогоріч склад команди був повністю оновлений, але і це не завадило нам достойно позмагатися, а попереду ще цілий сезон..

І трохи світлин з самої гри..

Відеозвіт змагань з мотокросу 23.10.2016р. м. Хуст

ПОДИВІТЬСЯ ОБОВЯЗКОВО (БАЖАНО В HD ЯКОСТІ)

 

27.10.2016 року на базі Хустського технічного коледжу ТСО України, біли проведені навчально-методичні збори навчальних організацій ТСОУ Закарпатської області.

Учасників було багато, але сам захід проходив згідно плану, на позитиві.

Голова Закарпатського осередку ТСОУ Євгеній Терьошкін нагородив посвідченнями ветереана ТСОУ осіб, які за своє життя доклали багато зусиль до того, щоб на протязі десятків років Товариство сприяння оборолні України тримало високу планку в підготовці робітничих кадрів, та зберегло авторитет у населення. Зокрема, нагороджені працівники ХусТеК Гангур О.М., Феєш І.Ю., Синьо Ю.Ю., Сабов Д.Ю.

Учасники обмінювалися досвідом, керівники робили доповіді щодо стану справ у Товаристві, викладачі проводили показові заняття, ознайомлюючи пристуніх з новинками в автомобілебудуванні, новітніх технологіях. Зокрема пролунала чудова доповідь Ігнатко І.Й. про історичний шлях м. Хуст, від давніх часів до сьогоднішніх реформ.

Після доповідей були дискусії, присутні задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді.

Як і було обіцяно, викладаю доповіді і матеріали по презентаціям, які доступні за посиланнями нижче:

ІСТОРИЧНИЙ ШЛЯх М. ХУСТ (графічний матеріал)

ВИКОРИСТАННЯ ТНЗ В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

 <------ ФОТОАЛЬБОМ


 

 23 жовтня, Хуст приймає V етап Кубка чемпіонату України (Західний регіон) з мотокросу та Кубок пам’яті заслуженого майстра спорту СРСР Миколи Січа з мотоциклетного спорту.

У змаганнях на «залізних конях» беруть участь 70 учасників із Західної України. Представлено 7 команд: «Мукачево СТК», «Хуст-Екстрім», із Великого Березного, Львова, Волині, Ужгородської обласної дитячо-юнацької школи та Іршави.

Серед учасників - як дорослі, досвідчені гонщики, титуловані, добре відомі в Європі кількаразові чемпіони, такі як Андрій Кричфалушій, так і аматори, навіть п’ятирічні хлопці. Зокрема наймолодшому спортсмену Валентину Кудрявцеву з Великого Березного всього 4,5 років, найстаршому - Борису Балажу з Мукачева виповнилося 69 років.

«Змагання проходять на високому рівні. Траса є дуже перспективною: по-перше, має вдале географічне розташування - близькість кордонів, по-друге, безпечна, відповідає всім вимогам мотокросу. Тому будемо клопотати про проведення тут одного із етапів чемпіонату Європи», - розповідає  голова федерації Закарпатського осередку мотоспорту Віктор Стегура.

Задоволений рівнем змагань і народний обранець Валерій Лунченко, який після майже 5-річної перерви у мотоциклетних турнірах таки піддався спортивному азарту і осідлав «залізного коня» на рідній хустській трасі.

«На Хустщині досить давні традиції мотоспорту. Бачите, і сьогодні вболівальників вистачає. Тут завжди любили цей мужній вид спорту. Намагаємося підтримувати його розвиток, залучати молодь, адже бачимо хороші результати. Свідченням цьому є успішні виступи наших спортсменів, зокрема команди «Хуст-Екстрім» на етапах Кубка країни та регіональних змаганнях.Відрадно, що цьогоріч передбачена й фінансова підтримка команди з боку міської влади», - поділився  Валерій Лунченко.

До слова, після урочистого відкриття міським головою Володимиром Кащуком змагань, атмосферу справжнього свята на масштабній спортивній події створив виступ добре знаного в краї та за його межами запального фольклорного колективу «Хустяни» (керівник Олександр Анишинець). Колоритні музики розважали відвідувачів в’язанкою закарпатських пісень.

А на трас весь день тривала запекла боротьба за путівку на фінал Кубка України з мотоспорту, що пройде 29 жовтня у Києві. В лідерах була команда «Хуст-Екстрім».

V етап Кубка чемпіонату України (Західний регіон) з мотокросу та Кубок пам’яті заслуженого майстра спорту СРСР Миколи Січа з мотоциклетного спорту проходять за підтримки Хустської міської ради та благодійного фонду «Ваше майбутнє».

Сторінка 9 з 10