КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ
Галузь знань12 Інформаційні технології
Спеціальність123 Комп’ютерна інженерія
Освітньо-кваліфікаційний рівеньФаховий молодший баклавр
Форма і терміни навчанняДенна, після 9 класу – 3 роки 10 місяців
Після 11 класу – 2 роки 10 місяців
Можливість продовжити навчанняНаші випускники продовжують навчання у УжНУ та НУ “Львівська політехніка”

Сучасний світ вимагає нових соціально-економічних відносин в усіх сферах життя, підвищення фахового рівня спеціалістів, особливо у сфері ІТ-технологій, тому попит на айтішників в України набагато вищий ніж на інші спеціальності.

Спеціалісти спеціальності «Комп’ютерна інженерія» отримують знання необхідні для налаштування, обслуговування, удосконалення комп’ютерних систем і мереж їх апаратного та програмного забезпечення.

Під час навчання студенти вивчають прийоми роботи з інформаційними системами, їх устрій, архітектуру комп’ютерів, теорію інформації та кодування, мови програмування, операційні системи, бази даних, web-дизайн, комп’ютерну графіку, їх застосування для створення високоефективних програмно-технічних комплексів.

Навчання за спеціалізацією «Комп’ютерна інженерія. Обслуговування комп’ютерних систем і мереж, ІТ-технології» дозволить студентам отримати базис, необхідний для працевлаштування в ІТ-секторі, в любій установі, організації, зайняти в ній гідне місце з високим рівнем оплати праці.

ВИПУСКНИК ОТРИМУЄ ПРОФЕСІЮ ТЕХНІК-ПРОГРАМІСТ ТА МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ:

  • спеціалістом з комп’ютерних систем;
  • спеціалістом з програмного забезпечення комп’ютерів;
  • системним адміністратором;
  • програмістом бази даних;
  • тестувальником;
  • програмістом;

ЗАПРОШУЄМО ДО НАС НА НАВЧАННЯ!