Хустський фаховий технічний коледж як заклад освіти має довгу історію початок якої — 1 серпня 1946 року, коли на підставі директиви Центральної Ради  ДТСААФ  Української РСР  №80 від 01.07.1946 року та наказу Закарпатського обласного комітету ДТСААФ №72 від 01.08.1946 року в м. Хуст було створено Хустську філію Ужгородського автомотоклубу ДТСААФ.

Далі, через дев’ять років, 1-го грудня 1954 року на базі Хустської філії було створено Хустський автомотоклуб ДТСААФ, який наказом №260 від 17.12. 1974 року  голови Закарпатського ДТСААФ перейменовано у Хустську автомобільну школу ДТСААФ.

У 1991 році, 26-го вересня, відбувся позачерговий VII з’їзд  ДТСААФ України, який прийняв постанову “Про перетворення республіканської організації ДТСААФ у самостійну оборонно-патріотичну організацію — Товариство сприяння обороні України”.

У 2002 році на підставі постанови бюро ЦК ТСО України (протоколом №20 від 28.11.2002 року) на базі Хустської автомобільної ТСОУ та Хустського РСТК ТСОУ було створено Хустський технічний коледж України.

Сьогодні Хустський фаховий технічний коледж ТСО України готує спеціалістів із спеціальностей:

Очолює Хустський фаховий технічний колеж протягом останніх 33 років Яськів Михайло Миколайович.

Зараз у коледжі працює 34 викладачі, половина з них мають вищу кваліфікаційну категорію. Коледжмає навчальний та лабораторний корпус. 17 навчальних каібентів, 6 лабораторій, великий компютерний клас. Для студентів у коледжі працює бібліотека, яка забезпечена підручниками з усіх предметів загальноосвітнього циклу та дисциплін передбачених освітніми програмами усіх спеціальностей.

Випускники нашого коледжу продовжують навчання у:

  • Національному університеті “Львівська політехніка”
  • Ужгородському Національному Університеті