Back to Top

21.11.2018

Сьогодні наша країна святкує День гідності та свободи. Ми, українці - славетна нація. Мужність, гідність, прагнення до свободи - це наші національні риси. І хоча це свято зовсім недавно з'явилося на нашому каледарі, воно по спражньому наше!
Сьогодні студенти коледжу разом із студентами інших навчальних закладів прийняли участь у мітінгу-реквіємі вшанування пам'яті Небесної Сотні.

09.11.2018

Сьогодні, у День української писемності та мови, студенти та викладачі нашого коледжу долучилися до мовного флешмобу. Разом з тисячами інших українців ми писали всеукраїнський радіодиктант. Роботи відправлені на перевірку, чекаємо на результати.

 

 

14.10.18

З нагоди Дня українського козацтва в нашому коледжі відбулися козацькі розваги. Розважилися на славу, зясували, що наші студенти - сравжні нащадки козаків. Сильні, спритні, розумні та дружні. 

Особливо вразили отамани - для усіх конкурсів вони самі обирали козаків, самі керували своїми командами. І настільки вправно це в них виходило, що важко було визначити переможця. 

 

__

_____

 

_____

07.10.2018 

 

У неділю традиційно відбувся щорічний захід - розіграш Кубку пам`яті заслуженого майстра спорту СРСР, нашого колеги Миколи СІча. Також вже який рік поспіль наш коледж є співорганізатором  V етапу зонального кубку України (Західний регіон) з мотокросу. 

Майстерність спотсменів вражає:

Наш директор в неформальній обстановці:

 

02.10.2018

Весь педагогічний колектив щиро вітає Людмилу Іванівну! Бажаємо усього-усього найкращого!  

Сторінка 4 з 10