Back to Top

Сьогодні наша країна відзначає День української писемності та мови. Вже третій рік поспіль студенти та викладачі нашого коледжу приймають участь у загально національному диктанті з нагоди свята.

28.10.2020

Відійшов у вічність наш колега, викладач Арделан Василь Петрович. Важко передати словами наш сум та біль, величину нашої втрати. Чуйна, добра людина, професіонал своєї справи, він назавжди залишатиметься не тільки в нашій пам'яті, пам'яті його колег, Василя Петровича пам'ятатимуть і сотні вдячних учнів. Нехай земля буде пухом! Сумуємо. Співчуваємо рідним.

14.10.2020

14-го жовтня відзначаємо День українського козацтва. І наші козачки та козаки позмагалися у стрільбі.

01.10.2020


Незвичний рік, незвичні пари. Коронавірус змінив життя всіх українців, змінив і навчальний процес. Маски, атисептики, дистанція, дистанційне навчання. Але є і маленький позитив - пари на свіжому повітрі.

16/09/2020

 

 Квест – забава, яка з кожним роком стає все більш популярною в світі. Щоб перемогти в ній потрібна спостережливість, логіка, швидкість. Не перший рік ми проводимо квест у нашому коледжі, він дає можливість побачити наскільки добре знають студенти те місце, куди приходять майже щодня, наскільки помічають предмети, які їх оточують у коледжі. Де, наприклад, в нас росте сакура, де висить вогнегасник, або де можна знайти карту.  Зазвичай, змагаються команда механіків протии команди комп’ютерщиків. Цьогоріч вперше за історію коледжу змагались дівчата проти хлопців. І дівчата таки перемогли.

 

Сторінка 1 з 10