Back to Top

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА СТУДЕНТІВ!!

ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ КАТЕГОРІЇ "В"

Хустський технічний коледж пропонує підготовку водіїв автотранспортних засобів категорії "В" з числа учнівської молоді.

Термін навчання 9 місяців, заняття 1 раз в тиждень (після обіда).

Умови навчання: станом на червень 2017 року, особі, яка навчається повинно виповнитись 17 років.

ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ: ОПЛАТУ НАВЧАННЯ В СУМІ 3635 ГРН. МОЖНА РОЗДІЛИТИ НА ВЕСЬ ПЕРІОД НАВЧАННЯ.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Хуст, вул. Львівська, 239. тел.: 0977074097, 0673123027. e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні відвідувачі сайту!!! Всіх вітаємо з Днем знань.

В Хустському технічному коледжі пройшли урочистості з нагоди Дня знань. Цього року, новоприбулими студентами коледжу стали 51 особа. Позаду вступні випробування, а попереду лише навчальні будні студентства, які назавжди залишаться в спогадах дітей.

Чудова погода сприяла цього року для святкування. На свято зібралися студенти старших курсів, першокурсники та їх батьки. Перед глядачами виступали ведучі з числа студентів старших курсів, які протягом всього дійства радували нас чудовими віршами та сценками зі студентського життя.

Слід відмітити, що цього року на наше свято завітали й відомі гості, які впродовж всього дійства вітали студентсво і викладачів з початком нового навчального року.

На початку святкування всі отримали боже благословення, та помолилися за майбутні успіхи у починаннях. Молитву і напутне слово говорив отець Василь, який у своєму виступі давав слушні поради молоді.

З привітальним словом виступив директор коледжу Яськів Михайло Миколайович, який привітав першокурсників, і порадив всім студентам вчитися наполегливо, оскільки з теперішньої складної ситуації в країні, є велика потреба у висококваліфікованих спеціалістах.

Також, привітав колектив з початком навчального року і голова обласної організації ТСО України - Євгеній Терьошкін.

Від імені Хустської влади, нас вітав депутат Хустської міської ради - Мирослав Чепка.

Виступив перед студентами і голова Хустської спілки ветеранів АТО.

До слова, також був запрошений директор Міжгірського районного спортивно-технічного клубу - Микола Янчик.

Між виступами гостей, всіх присутніх на святі розважав патріотичними піснями в живому виконанні, автор та виконавець пісень, фронтмен гурту "Чаламада", який вже завоював прихильність закарпатців, волонтер і просто хороша людина - Василь Полажинець.

Завершилося свято під звуки гімну України.

 

View the embedded image gallery online at:
https://khustek.com.ua/index.php?limitstart=45#sigFreeId203bd9c3f9

 

Захист від недобросовісних представників ринку

Ми знаємо яка титанічна праця та витрати стоять за роботою добросовісної автошколи. Знаємо скільки часу та зусиль витрачається на створення ділової репутації, рекламу… І знаємо на скільки болючим явищем є недобросовісна конкуренція. Такі «автошколи-фантоми» витрачають мінімум зусиль, мінімум коштів, фактично не надають жодних послуг…цінова політика у них відповідна до витрачених зусиль. Як результат, псується сприйняття автошкіл в цілому,  про підготовку водіїв та безпеку дорожнього руху взагалі не йдеться. З цим можна і потрібно боротися!  Не піддавайтеся!!!! . Разом боротися значно ефективніше!

ОСЬ ПРИКЛАД БЕЗСОВІСНОГО ПРОДАЖУ ПОСВІДЧЕНЬ, І РЕАКЦІЯ НАШОГО КОЛЕДЖУ!

 

 

ОТРИМАЙ ПЕРСПЕКТИВНУ ПРОФЕСІЮ ВЖЕ ЗАРАЗ

 

 

ОГОЛОШУЄ ПРО НАБІР СТУДЕНТІВ НА 2016 РІК, ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

Наш навчальний заклад пропонує вам скористатися шансом здобути перспективну професію. На ваш вибір пропонуємо спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» та «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж».

Отримай диплом державного зразка рівня «молодший спеціаліст» з можливістю продовження  навчання в одному з провідних ВУЗів України до рівня «магістра». Юнакам надається відстрочка від служби в збройних силах України, та 50% знижка на здобуття професії водія транспортних засобів категорій « В, С».

Початок прийому заяв і документів з 11 липня 2016р.

Закінчення прийому заяв і документів від осіб, які мають складати вступні випробування, що проводить коледж - о 18.00 годині 20 липня 2016 року.

Закінчення прийому заяв і документів від осіб, які не складають вступних випробувань - о 12.00 годині 27 серпня 2016 року

Строки проведення коледжем вступних випробувань -  21 липня – 28 липня 2016 року

Додаткову інформацію можна отримати за адресою,           м. Хуст, вул.. Львіська, 239, тел.. 5-23-60,

 

 e-mail: khustek@ukr.net, або на сайті khustek.com.ua

Шановні відвідувачі сайту, та майбутні абітурієнти! до Вашої уваги, опуліковуємо Правила прийому для вступу на навчання за ОКР "молодший спеціаліст" до Хустського технічного коледжу в 2017 році

Для ознайомлення з Правилами натисніть на посилання ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

 


 


 

Сторінка 10 з 10